Producenci
Actis TH-12A Toner (zamiennik HP 12A Q2612A, Canon FX-10, Canon CRG-703; Standard; 2000 stron; czarny)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Model | Zamiennik |
| Ilość kaset z czarnym tonerem | 1 |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Kod OEM | HP 12A Q2612A, Canon FX-10, Canon CRG-703 |
| Kompatybilność z marką | HP |
| Zastępuje | HP 12A / CRG-703 / FX-10 |
| Rodzaj naboju z atramentem | Standardowa wydajność |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 2000 stron(y) |
| Waga i rozmiary | |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 40 °C |
| Pozostałe funkcje | |
| Technologia | New |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Wersja | Standard |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie wdychać pyłu tonera. Unikać kontaktu skóry i oczu z tonerem. Nie wyrzucać tonera do zwykłego śmietnika. Oddać do punktu zbiórki odpadów niebezpiecznych. |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
Gwarancja 36 miesięcy