Producenci
Actis TH-211A Toner (zamiennik HP 131A CF211A, Canon CRG-731C; Standard; 1800 stron; niebieski)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Rodzaj naboju z atramentem | Standardowa wydajność |
| Kod OEM | HP 131A CF211A, Canon CRG-731C |
| Ilość sztuk | 1 |
| Ilość kaset z kolorowym tonerem | 1 |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Cyjan |
| Zastępuje | CRG-731C / 131A |
| Wydajność stron z kolorowym tonerem | 1800 stron(y) |
| Kompatybilność z marką | Canon/HP |
| Model | Zamiennik |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Waga i rozmiary | |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 40 °C |
| Pozostałe funkcje | |
| Technologia | New |
| Wersja | Standard |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Unikać kontaktu skóry i oczu z tonerem. Nie wyrzucać tonera do zwykłego śmietnika. Oddać do punktu zbiórki odpadów niebezpiecznych. Nie wdychać pyłu tonera. |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
Gwarancja 36 miesięcy