Producenci
Actis TH-401A Toner (zamiennik HP 507A CE401A; Standard; 6000 stron; niebieski)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Model | Zamiennik |
| Kompatybilność z marką | HP |
| Ilość kaset z kolorowym tonerem | 1 |
| Rodzaj naboju z atramentem | Wysoka (XL) wydajność |
| Wydajność stron z kolorowym tonerem | 6000 stron(y) |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kod OEM | HP 507A CE401A |
| Zastępuje | HP 507A |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Cyjan |
| Waga i rozmiary | |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 40 °C |
| Pozostałe funkcje | |
| Technologia | New |
| Wersja | Supreme |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska GHS07: Substancje drażniące |
| Ostrzeżenia | Nie wyrzucać tonera do zwykłego śmietnika. Oddać do punktu zbiórki odpadów niebezpiecznych. Unikać kontaktu skóry i oczu z tonerem. Nie wdychać pyłu tonera. |
Gwarancja 36 miesięcy