Producenci
Actis TH-413A Toner (zamiennik HP 305A CE413A; Standard; 2600 stron; czerwony)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Wydajność stron z kolorowym tonerem | 2600 stron(y) |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Purpurowy |
| Rodzaj naboju z atramentem | Wysoka (XL) wydajność |
| Ilość kaset z kolorowym tonerem | 1 |
| Model | Zamiennik |
| Kompatybilność z marką | HP |
| Zastępuje | HP 305A |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kod OEM | HP 305A CE413A |
| Waga i rozmiary | |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 40 °C |
| Pozostałe funkcje | |
| Technologia | New |
| Wersja | Supreme |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Unikać kontaktu skóry i oczu z tonerem. Nie wdychać pyłu tonera. Nie wyrzucać tonera do zwykłego śmietnika. Oddać do punktu zbiórki odpadów niebezpiecznych. |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska GHS07: Substancje drażniące |
Gwarancja 36 miesięcy