Producenci
Activejet A-KXP1090 Taśma barwiąca (zamiennik Panasonic KX-P115; Supreme; czarny)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Waga i rozmiary | |
|---|---|
| Długość taśmy | 1,6 m |
| Waga produktu | 44 g |
| Szerokość taśmy | 8 mm |
| Wydajność | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Technologia druku | DotMatrix |
| Wydajność druku | 4000000 znaków |
| Kolor | Nie |
| Kompatybilność z marką | Panasonic |
| Kod OEM | Panasonic KX-P115 |
| Materiał wstążki | Nylon |
| Dane opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Pozostałe funkcje | |
| Wersja | Supreme |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie wdychać pyłu ani oparów. Unikać kontaktu ze skórą i oczami. Produkt musi być utylizowany zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi odpadów niebezpiecznych. |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
Gwarancja 60 miesięcy