Producenci
Activejet A-KXP160 Taśma barwiąca (zamiennik Panasonic KXP160; Supreme; czarny)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Waga i rozmiary | |
|---|---|
| Waga produktu | 47 g |
| Długość taśmy | 1,8 m |
| Szerokość taśmy | 8 mm |
| Wydajność | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Technologia druku | DotMatrix |
| Kolor | Nie |
| Materiał wstążki | Nylon |
| Kompatybilność z marką | Panasonic |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Wydajność druku | 3000000 znaków |
| Kod OEM | Panasonic KXP160 |
| Dane opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Pozostałe funkcje | |
| Wersja | Supreme |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Produkt musi być utylizowany zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi odpadów niebezpiecznych. Nie wdychać pyłu ani oparów. Unikać kontaktu ze skórą i oczami. |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
Gwarancja 60 miesięcy