Producenci
Activejet A-OKI320 Taśma barwiąca (zamiennik OKI 9002303; Supreme; czarny)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Waga i rozmiary | |
|---|---|
| Waga produktu | 30 g |
| Długość taśmy | 1,6 m |
| Szerokość taśmy | 8 mm |
| Wydajność | |
| Kod OEM | OKI 9002303 |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Kompatybilność z marką | OKI |
| Kolor produktu | Czarny |
| Technologia druku | DotMatrix |
| Kolor | Nie |
| Materiał wstążki | Nylon |
| Wydajność druku | 3000000 znaków |
| Dane opakowania | |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Ilość sztuk | 100 |
| Pozostałe funkcje | |
| Wersja | Supreme |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Produkt nie nadaje się do wyrzucenia do zwykłego śmietnika. Zgodnie z przepisami, należy oddać go do punktu zbiórki odpadów niebezpiecznych. Przechowywać z dala od dzieci. Unikać kontaktu ze skórą i oczami. |
Gwarancja 60 miesięcy