Producenci
Activejet A-OKI3410 Taśma barwiąca (zamiennik OKI 9002308; Supreme; czarny)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Waga i rozmiary | |
|---|---|
| Długość taśmy | 30 m |
| Szerokość taśmy | 1,27 cm |
| Waga produktu | 380 g |
| Wydajność | |
| Kolor | Nie |
| Kompatybilność z marką | OKI |
| Wydajność druku | 10000000 znaków |
| Materiał wstążki | Nylon |
| Technologia druku | DotMatrix |
| Kod OEM | OKI 9002308 |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Dane opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Pozostałe funkcje | |
| Wersja | Supreme |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Produkt nie nadaje się do wyrzucenia do zwykłego śmietnika. Zgodnie z przepisami, należy oddać go do punktu zbiórki odpadów niebezpiecznych. Przechowywać z dala od dzieci. Unikać kontaktu ze skórą i oczami. |
Gwarancja 60 miesięcy