Producenci
Activejet AH-28R Tusz (zamiennik HP 28 C8728A; Premium; 21 ml; kolor)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Rodzaj naboju z atramentem | Wysoka (XL) wydajność |
| Pojemność kolorowego tuszu | 21 ml |
| Zastępuje | HP |
| Technologia druku | Druk atramentowy |
| Model | Zamiennik |
| Kompatybilność z marką | HP |
| Rodzaj tuszu kolorowego | Atrament barwnikowy |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Kod OEM | HP 28 C8728A |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Cyjan, Purpurowy, Żółty |
| Rodzaj atramentu | Atrament barwnikowy |
| Ilość wkładów z kolorowym tuszem | 1 |
| Waga i rozmiary | |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Pozostałe funkcje | |
| Technologia | Regenerowany (odnowiony) |
| Klasa | A+ |
| Notka dotycząca wydajności strony | +120% print more than OEM |
| Opis blokowy | Activejet Tusz |
| Zgodne rodzaje atramentów | 28 C8728A |
| Wersja | Premium |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska GHS08: Substancje rakotwórcze\mutagenne GHS07: Substancje drażniące |
| Ostrzeżenia | Nie wdychać oparów. Unikać kontaktu z oczami i skórą. Utylizować zgodnie z miejscowymi przepisami dotyczącymi odpadów niebezpiecznych. |
Gwarancja 60 miesięcy