Producenci
ADAM AUDIO A4V - Monitor aktywny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Typ produktu | Monitory studyjne |
| Konstrukcja | |
| Możliwości montowania w stelażu | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Regulacja głośności | Obrotowa |
| Diody LED | Tak |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Pobór mocy (max) | 220 W |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 158 mm |
| Głębokość produktu | 220 mm |
| Wysokość produktu | 268 mm |
| Waga produktu | 5,8 kg |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -10 - 40 °C |
| Wyświetlacz | |
| Typ wyświetlacza | LED |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Audio | |
| Wejściowy współczynnik zawartości harmonicznej i szumu (THD+N) (1kHz) | 75% |
| Wyjściowy współczynnik zawartości harmonicznej i szumu (THD+N) (1kHz) | 75% |
| Zakres częstotliwości | 52 - 45 Hz |
| Porty i interfejsy | |
| Wejścia liniowe (RCA) | 1 |
| Wejście audio | 1 |
| Głośniki | |
| Ilość głośników | 2 |
| Głośnik wysokotonowy | Tak |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Średnica głośnika niskotonowego (imperialny) | 10,2 cm (4") |
| Średnica głośnika niskotonowego (imperial) | 10,2 cm (4") |
| Moc wyjściowa (RMS) | 15 W |
| Moc szczytowa (PMPO) | 110 W |
| Głośnik niskotonowy | Tak |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące