Producenci
Adaptec SmartRAID 3101E-4i adapter Wewnętrzny SAS, SATA
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Cechy | |
| Poziomy RAID | 0 1 ADM 10 ADM 10 1 |
| Obsługa S.M.A.R.T. | Tak |
| Szybkość transmisji danych (maks) | 12 Gbit/s |
| Kolejkowaniem zadań (NCQ) | Tak |
| Konstrukcja | |
| Obsługa podłączania podczas pracy | Tak |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 1370000 h |
| Wewnętrzny | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 167 mm |
| Wysokość produktu | 64 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 55 °C |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
| Dane opakowania | |
| Ilość | 1 |
| Porty i interfejsy | |
| Standard karty rozszerzeń | PCIe 3.0 |
| Interfejs hosta | PCIe |
| Interfejs wyjściowy | SAS SATA |
| Ilość portów wewnętrznych SATA | 4 |
| Rozmiar kieszeni na karty rozszerzeń | Niskoprofilowy |
| Wewnętrzne porty mini-SAS HD | 1 |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733020 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Przed instalacją, upewnij się, że komputer jest wyłączony i odłączony od zasilania. Produkty elektroniczne nie powinny być wyrzucane razem z odpadami domowymi. Właściwa utylizacja jest wymagana. Niedozwolone jest zmienianie konfiguracji sprzętu z włączonym zasilaniem. |
Gwarancja 24 miesiące