Producenci
Adapter Belkin RockStar USB-C to 3.5mm Audio + USB-C Charge Adapter
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Biały |
| Zasilanie USB | Tak |
| Typ przewodu | Kabel okrągły |
| Maksymalne zasilanie USB | 60 W |
| Moc | |
| Typ wtyczki zasilającej | Typu C |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 196 mm |
| Szerokość produktu | 33 mm |
| Wysokość produktu | 10 mm |
| Dane opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Porty i interfejsy | |
| Interfejs hosta | USB Type-C |
| Liczba połączeń (wewnętrznych/zewnętrznych) | 2 |
| Interfejsy hub | 3.5mm, USB Type-C |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C | 1 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Trzymać z dala od dzieci. Nie podłączać urządzeń o większym poborze mocy niż zalecany. Nie eksponować na ekstremalne temperatury ani wilgoć. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące