Producenci
Adapter Belkin RockStar USB-C to USB-C Audio + Charge Adapter
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Okres gwarancji | 2 lat(a) |
| Cechy | |
| Typ przewodu | Kabel okrągły |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Maksymalne zasilanie USB | 60 W |
| Zasilanie USB | Tak |
| Kolor produktu | Biały |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 33 mm |
| Wysokość produktu | 10,5 mm |
| Głębokość produktu | 140 mm |
| Dane opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Porty i interfejsy | |
| Interfejs hosta | USB Type-C |
| Liczba połączeń (wewnętrznych/zewnętrznych) | 2 |
| Interfejsy hub | USB Type-C |
| Pozostałe funkcje | |
| Długość produktu | 140 mm |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Trzymać z dala od dzieci. Nie eksponować na ekstremalne temperatury ani wilgoć. Nie podłączać urządzeń o większym poborze mocy niż zalecany. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące