Producenci
Adapter Belkin SoundForm Connect Audio Adapter with AirPlay2 USB-C to 3.5mm Audio + Digital Optical Audio
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Technical details | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Moc | |
| Adapter zewnętrznego zasilania | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 43,4 mm |
| Szerokość produktu | 62 mm |
| Wysokość produktu | 19 mm |
| Dane opakowania | |
| Przewody | USB Type-C na USB Type-A |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85176990 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie eksponować na ekstremalne temperatury ani wilgoć. Trzymać z dala od dzieci. Nie podłączać urządzeń o większym poborze mocy niż zalecany. |
| Wejścia | |
| Obsługiwany typ USB | USB Type-C |
| Liczba portów USB 1.1 | 1 |
| Wyjścia | |
| Wejście cyfrowe audio | 1 |
| Wyjście audio (prawe/lewe) | 1 |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące