Producenci
Adapter Belkin USB-C to HDMI + USB-C Charge Adapter
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Waga i rozmiary | |
|---|---|
| Wysokość produktu | 14 mm |
| Głębokość produktu | 59 mm |
| Szerokość produktu | 131,5 mm |
| Wydajność | |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Interfejsy hub | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C HDMI |
| Kolor produktu | Czarny |
| Oprogramowanie | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C | 1 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Maksymalne zasilanie USB | 60 W |
| Zasilanie USB | Tak |
| Interfejs hosta | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84719000 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie podłączać urządzeń o większym poborze mocy niż zalecany. Nie eksponować na ekstremalne temperatury ani wilgoć. Trzymać z dala od dzieci. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące