Producenci
Adapter CARLINKIT A2A Adapter Bezprzewodowy Android Auto czarny (OUTLET)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Szczegóły techniczne | |
|---|---|
| Procesor | ATmel AT91SAM9260 |
| Bluetooth | Tak |
| Częstotliwość Wi-Fi | 5 GHz 5150-5250 MHz, 5725-5850 MHz, 2,4 GHz 2412-2472 MHz |
| Wersja Bluetooth | 5.2 |
| Moduł WIFI | NXP88W8987 |
| Cechy | |
| Okres gwarancji (miesiące) | 24 |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiały | ABS PC |
| Moc | |
| Moc wejściowa | 5 V ± 0,2 V 1,0 A |
| Moc wyjściowa | Prąd stały 5 V ± 0,2 V 1,0 A |
| Pobór mocy | 0,75 W |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 40 g |
| Długość produktu | 80 mm |
| Szerokość produktu | 46 mm |
| Głębokość produktu | 13 mm |
| Dane opakowania | |
| Waga opakowania | 120 g |
| Szerokość opakowania | 80 mm |
| Długość opakowania | 115 mm |
| Porty i interfejsy | |
| Przewód USB | USB-A do USB-C ×1 /USB-C do USB-C ×1 |
| Port USB | Tak |
| Diody LED | Tak |
| Port USB C | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Trzymać z dala od dzieci. Nie eksponować na ekstremalne temperatury ani wilgoć. Nie podłączać urządzeń o większym poborze mocy niż zalecany. |
Gwarancja 24 miesiące