Producenci
Adapter CARLINKIT TBOX Ambient 8GB+128GB Android 13- 8G/128G Carplay I Android Auto czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Szczegóły techniczne | |
|---|---|
| Bluetooth | Tak |
| Procesor | Qualcomm QCM6225 |
| Zainstalowany system operacyjny | Android 13 |
| Częstotliwość Wi-Fi | 802.11 a/b/g/n/ac |
| Pamięć RAM | 8 GB |
| Platforma | Android |
| Wersja Bluetooth | 4.2 BLE+5.0 BLE |
| Procesor graficzny | Adreno™ 610 |
| ROM | 128 GB |
| Cechy | |
| Okres gwarancji (miesiące) | 24 |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiały | ABS PC |
| Moc | |
| Moc wejściowa | 5 V ± 0,2 V 1,0 A |
| Pobór mocy | 5 W |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 80 g |
| Głębokość produktu | 18,5 mm |
| Szerokość produktu | 78,6 mm |
| Długość produktu | 78,6 mm |
| Dane opakowania | |
| Długość opakowania | 99 mm |
| Waga opakowania | 175 g |
| Szerokość opakowania | 99 mm |
| Porty i interfejsy | |
| Port USB C | Tak |
| Czytnik kart pamięci microSD | Tak |
| Port USB | Tak |
| Gniazdo karty SIM | Tak |
| Diody LED | Tak |
| Przewód USB | USB-A do USB-C ×1 /USB-C do USB-C ×1 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie eksponować na ekstremalne temperatury ani wilgoć. Trzymać z dala od dzieci. Nie podłączać urządzeń o większym poborze mocy niż zalecany. |
Gwarancja 24 miesiące