Producenci
Adapter Club 3D CAC-1056 DISPLAY PORT 1.1 TO HDMI 1.4 VR READY MALE TO FEMALE PASSIVE ADAPTER
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Złącze 2 | Żeńska |
| Złączka 2 | HDMI |
| Wersja HDMI | 1.4a |
| Długość kabla | 0,2 m |
| Złączka 1 | DisplayPort |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 3840 x 2160 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Złącze 1 | Męska |
| Materiał pokrycia styków | Srebrny |
| HDCP | Tak |
| Wersja DisplayPort | 1.1 |
| Kompatybilność 3D | Tak |
| Rodzaj konwertera | Pasywne |
| Ochrona magnetyczna | Tak |
| Szybkość przesyłania danych | 9 Gbit/s |
| Kolor produktu | Czarny |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 40 g |
| Wysokość produktu | 200 mm |
| Głębokość produktu | 10 mm |
| Szerokość produktu | 23 mm |
| Dane opakowania | |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Waga wraz z opakowaniem | 50 g |
| Wysokość opakowania | 240 mm |
| Szerokość opakowania | 60 mm |
| Szanse na przetrwanie | |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | RoHS |