Producenci
Adapter Club 3D CAC-1130 MiniDisplayPort™ to Dual Link DVI-D Active Adapter
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Złącze 1 | Męska |
| Maksymalna rozdzielczość | 3840 x 2160 px |
| Złączka 1 | MiniDP/USB-A |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Złączka 2 | DVI-D |
| Głębia kolorów | 24 bit |
| Materiał pokrycia styków | Złoto |
| Wersja DisplayPort | 1.1 |
| Złącze 2 | Żeńska |
| Kolor produktu | Czarny |
| Długość kabla | 0,6 m |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 109 g |
| Wysokość produktu | 14 mm |
| Głębokość produktu | 61 mm |
| Szerokość produktu | 83 mm |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 145 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 173 g |
| Wysokość opakowania | 45 mm |
| Szanse na przetrwanie | |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | RoHS |