Producenci
Adapter Club 3D CAC-1186 MiniDisplayPort™ 1.4 to HDMI™ 4K120Hz HDR Active Adapter M/F
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Wersja HDCP | 2.2 |
| Długość kabla | 0,15 m |
| Kolor produktu | Czarny |
| Wersja HDMI | 2.1 |
| Wersja DisplayPort | 1.4 |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 120 Hz |
| Złącze 1 | Męska |
| HDCP | Tak |
| Rozmiar złącza 1 | Prosty |
| Złącze 2 | Żeńska |
| Rozmiar złącza 2 | Prosty |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Złączka 2 | HDMI Typu A (Standard) |
| Złączka 1 | Mini DisplayPort |
| Maksymalna rozdzielczość | 7680 x 4320 px |
| Tryb alternatywny portu DisplayPort USB typu C | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 60 mm |
| Waga produktu | 28 g |
| Szerokość produktu | 31,5 mm |
| Wysokość produktu | 14 mm |
| Dane opakowania | |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Wysokość opakowania | 240 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 36 g |
| Szerokość opakowania | 60 mm |
| Zrównoważony rozwój | |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | RoHS |