Producenci
Adapter Club3D CAA-DMD>HFD3 DVI-D (24+1 PIN) MALE TO HDMI 1.3 BI-DIRECTIONAL
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Wydajność | |
|---|---|
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| USB | Nie |
| Pełny dupleks | Tak |
| Maksymalna rozdzielczość | 1920 x 1200 px |
| Kolor produktu | Czarny |
| Maksymalna rozdzielczość (HDMI) | 1920 x 1200 px |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 47 g |
| Szerokość opakowania | 60 mm |
| Wysokość opakowania | 120 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Porty i interfejsy | |
| Złącze 2 | Żeńska |
| Złączka 2 | HDMI |
| Złączka 1 | DVI-D |
| Złącze 1 | Męska |
| Szanse na przetrwanie | |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | RoHS |