Producenci
Adapter Club3D CAC-1001 DISPLAY PORT 1.1 MALE TO HDMI 1.3 FEMALE PASSIVE ADAPTER
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Złącze 2 | Żeńska |
| Rodzaj konwertera | Pasywne |
| Długość kabla | 0,13 m |
| Złącze 1 | Męska |
| Maksymalna rozdzielczość | 1920 x 1200 px |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Złączka 2 | HDMI |
| Kolor produktu | Czarny |
| Złączka 1 | DisplayPort |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 130 mm |
| Waga produktu | 75 g |
| Dane opakowania | |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Szanse na przetrwanie | |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | RoHS |