Producenci
Adapter Club3D CAC-1085 (DisplayPort1.4 to HDMI 4K 120Hz HDR Active Adapter)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Waga i rozmiary | |
|---|---|
| Waga produktu | 56 g |
| Głębokość produktu | 47 mm |
| Wysokość produktu | 19 mm |
| Szerokość produktu | 62 mm |
| Wydajność | |
| Maksymalna rozdzielczość | 7680 x 4320 px |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Kolor produktu | Czarny |
| Rodzaj konwertera | Aktywny konwerter video |
| Maksymalna rozdzielczość (HDMI) | 7680 x 4320 px |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 31 g |
| Zawartość opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Porty i interfejsy | |
| Złączka 2 | HDMI™2.1 |
| Złączka 1 | DisplayPort 1.4 |
| Dane logistyczne | |
| Ilość | 1 szt. |
| Szanse na przetrwanie | |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | RoHS |