Producenci
Adapter Club3D CAC-1502 (USB 3.1 Type C to VGA Active Adapter)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Kolor kabla | Czarny |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 23 mm |
| Głębokość produktu | 10, 150 |
| Waga produktu | 56 g |
| Wydajność | |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Maksymalna rozdzielczość | 1920 x 1200 px |
| Rodzaj konwertera | Aktywne |
| USB | Nie |
| Pełny dupleks | Nie |
| Kolor produktu | Czarny |
| Dane opakowania | |
| Wysokość opakowania | 182 mm |
| Szerokość opakowania | 60 mm |
| Porty i interfejsy | |
| Rozmiar złącza 1 | Prosty |
| Materiał pokrycia styków | Złoto |
| Długość kabla | 0,15 m |
| Złączka 1 | USB C |
| Złącze 2 | Żeńska |
| Złączka 2 | VGA |
| Złącze 1 | Męska |
| Rozmiar złącza 2 | Prosty |
| Szanse na przetrwanie | |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | RoHS |