Producenci
Adapter Club3D CAC-HMD>DFD (DMI to DVI-D Single-Link adapter)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Złącze 1 | Męska |
| Złącze 2 | Żeńska |
| Maksymalna rozdzielczość | 1920 x 1200 px |
| Długość kabla | 0,40 m |
| Złączka 1 | HDMI |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Złączka 2 | DVI |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Kolor produktu | Czarny |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 75 g |
| Głębokość produktu | 40 mm |
| Dane opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 szt. |
| Szanse na przetrwanie | |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | RoHS |