Producenci
Adapter DIGITUS DS-40130-1 (D-Sub (VGA) F - HDMI F; kolor szary)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85176990 |
| Cechy | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 205 mm |
| Szerokość produktu | 60,5 mm |
| Waga produktu | 42 g |
| Głębokość produktu | 54 mm |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 70 g |
| Pojemność opakowania | 722,25 cm3 |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Szerokość opakowania | 107 mm |
| Przewody | USB |
| Porty i interfejsy | |
| Interfejs hosta | VGA (D-sub) + RCA |
| Interfejs do odtwarzania wideo | HDMI |
| Interfejs wyjściowy | HDMI |
| Dane logistyczne | |
| Maska z numerem seryjnym | 84718000 |
| Video | |
| Maksymalna rozdzielczość filmu | 1920 x 1080 px |