Producenci
Adapter GEMBIRD A-HDMI-VGA-03 (HDMI M - D-Sub (VGA) F; 0,15m; kolor czarny)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Zestaw układów | CH7101 |
| Złącze 1 | Męska |
| Kolor produktu | Czarny |
| Złączka 1 | HDMI Typu A (Standard) |
| Złączka 2 | VGA (D-Sub) |
| Maksymalna rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Długość kabla | 0,15 m |
| Złącze 2 | Żeńska |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 45 mm |
| Waga produktu | 36 g |
| Wysokość produktu | 15 mm |
| Głębokość produktu | 200 mm |
| Dane opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie eksponować na ekstremalne temperatury ani wilgoć. Nie podłączać urządzeń o większym poborze mocy niż zalecany. Trzymać z dala od dzieci. |
Gwarancja 24 miesiące