Producenci
Adapter GEMBIRD A-USB3-HDMI-02 (USB 3.0 M - HDMI F; 0,15m; kolor czarny)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 17 mm |
| Głębokość produktu | 58 mm |
| Szerokość produktu | 45 mm |
| Waga produktu | 50 g |
| Wydajność | |
| Maksymalna rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Dane opakowania | |
| Wysokość opakowania | 20 mm |
| Szerokość opakowania | 100 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 59 g |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733020 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie podłączać urządzeń o większym poborze mocy niż zalecany. Trzymać z dala od dzieci. Nie eksponować na ekstremalne temperatury ani wilgoć. |
Gwarancja 24 miesiące