Producenci
Adapter GEMBIRD A-VGA-HDMI-01 (HDMI F - D-Sub (VGA), Jack stereo 3,5 mm, USB 2.0 M; 0,15m; kolor czarny)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Złączka 1 | HDMI Typu A (Standard) |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Długość kabla | 0,15 m |
| Złącze 1 | Męska |
| Złączka 2 | VGA (D-Sub) |
| Złącze 2 | Żeńska |
| Kolor produktu | Czarny |
| Obsługiwane tryby wideo | 1080p |
| Maksymalna rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 110 mm |
| Wysokość opakowania | 185 mm |
| Rodzaj opakowania | Blister |
| Ilość sztuk | 1 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie eksponować na ekstremalne temperatury ani wilgoć. Trzymać z dala od dzieci. Nie podłączać urządzeń o większym poborze mocy niż zalecany. |
Gwarancja 24 miesiące