Producenci
Adapter GEMBIRD DSP-4PH4-02
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| HDCP | Tak |
| Szerokość pasma | 225 MHz |
| Obsługiwane tryby wideo | 480p 1280p 576i 720p 576p 1080i |
| Kompatybilność 3D | Tak |
| Materiał obudowy | Stal |
| Moc | |
| Napięcie operacyjne | 5 V |
| Prąd wyjściowy | 1 A |
| Waga i rozmiary | |
| Wymiary produktu (SxGxW) | 146 x 73 x 24 mm |
| Waga produktu | 280 g |
| Zawartość opakowania | |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
| Interfejs do odtwarzania wideo | 4x HDMI |
| Ilość portów wideo | 4 |
| Rodzaj portu wideo | HDMI |
| Wersja HDMI | 1.4 |
| Dane logistyczne | |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 450 mm |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 450 mm |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 13,7 kg |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 300 mm |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 30 szt. |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Upewnij się, że produkt jest używany zgodnie z zaleceniami producenta. Unikaj kontaktu z cieczą, aby zapobiec uszkodzeniu urządzenia. Nie otwieraj obudowy urządzenia, aby uniknąć porażenia elektrycznego. |
Gwarancja 24 miesiące