Producenci
Adapter HP USB 3.0 to Gig RJ45 Adapter G2
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Wewnętrzny | Nie |
| Przeznaczenie | PC |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 21 mm |
| Wysokość produktu | 15 mm |
| Szerokość produktu | 172 mm |
| Waga produktu | 21 g |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 Windows 11 |
| Porty i interfejsy | |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Interfejs hosta | USB |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Interfejs | Ethernet |
| Pozostałe funkcje | |
| Długość kabla | 0,1 m |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85176990 |
Fabryczna Gwarancja 12 miesięcy