Producenci
Adapter POLY DA85-M USB na QD
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Kompatybilność z marką | POLY |
| Podświetlenie | Nie |
| Typ produktu | Adapter interfejsu |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 10 mm |
| Głębokość produktu | 75 mm |
| Waga produktu | 30 g |
| Szerokość produktu | 25 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Porty i interfejsy | |
| Typ portu USB | USB Type A/USB Type-C |
| Złączka 1 | QD |
| Złączka 2 | USB |
| Dane logistyczne | |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie podłączać urządzeń o większym poborze mocy niż zalecany. Nie eksponować na ekstremalne temperatury ani wilgoć. Trzymać z dala od dzieci. |
Gwarancja 24 miesiące