Producenci
Adapter SATA (Axagon Nicht kategorisiert)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Technical details | |
|---|---|
| Okres gwarancji | 2 lat(a) |
| Certyfikaty zgodności | RoHS CE |
| Cechy | |
| Wsparcie TRIM | Tak |
| Obsługa S.M.A.R.T. | Tak |
| Obsługa UASP | Tak |
| Szybkość transmisji danych (maks) | 10 Gbit/s |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Konstrukcja | |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Kolor produktu | Czarny |
| Obsługa podłączania podczas pracy | Tak |
| Prosty montaż | Tak |
| Wewnętrzny | Nie |
| Przeznaczenie | PC / Notebook / Tablet |
| Diody LED | Tak |
| Moc | |
| Zasilane przez USB | Tak |
| Adapter zewnętrznego zasilania | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 72 mm |
| Wysokość produktu | 29 mm |
| Waga produktu | 19 g |
| Szerokość produktu | 14 mm |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Pozostałe obsługiwane systemy operacyjne | ChromeOS Android |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne serwera | Tak |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
| Dane opakowania | |
| Przewody | USB Type-C na USB Type-C USB Type-C na USB Type-A |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Wysokość opakowania | 82 mm |
| Zasilacz dołączony | Tak |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Waga wraz z opakowaniem | 247 g |
| Szerokość opakowania | 125 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Głębokość opakowania | 88 mm |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów wewnętrznych SATA | 1 |
| NVMe | Nie |
| Interfejs wyjściowy | SATA |
| Interfejs hosta | USB Type-C |
Gwarancja 24 miesiące