Producenci
Adapter Sandberg USB-C 3xUSB3.0 1xUSB-C 1xHDMI Grey
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Moc | |
|---|---|
| Rodzaj zasilania | USB |
| Złącze zasilania | USB Type-C |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 49 g |
| Sieć | |
| Przewodowa sieć LAN | Nie |
| Wydajność | |
| Kompatybilność z marką | Dowolna marka |
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
| Typ HD | 4K Ultra HD |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Kolor produktu | Szary |
| Dane opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Głębokość opakowania | 27 mm |
| Wysokość opakowania | 175 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 70 g |
| Szerokość opakowania | 103 mm |
| Porty i interfejsy | |
| Zasilanie USB | Tak |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Maksymalne zasilanie USB | 100 W |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| Mikrofon | Nie |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 1 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C | 1 |
| Interfejs hosta | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733020 |
Gwarancja 24 miesiące