Producenci
Adapter USB-C/HDMI 2.0 Lenovo (czarny)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Moc | |
| Napięcie | 5 V |
| Napięcie operacyjne | 5 V |
| Waga i rozmiary | |
| Waga wraz z opakowaniem | 69 g |
| Warunki pracy | |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 95% |
| Wydajność | |
| Wyjście DisplayPort | Nie |
| Wersja HDMI | 2.0b |
| Format złącza USB | Prosty |
| Wyjście HDMI | Tak |
| Diody LED | Nie |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Obsługiwany typ USB | USB Type-C |
| Liczba obsługiwanych wyświetlaczy | 1 |
| Wyjście DVI | Nie |
| Rodzaj złącza USB | Męska |