Producenci
Adapter USB-C/RJ45 Lenovo (czarny)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Przeznaczenie | Laptop |
| Wewnętrzny | Nie |
| Kolor produktu | Czarny |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 21 mm |
| Głębokość produktu | 207 mm |
| Waga produktu | 24 g |
| Wysokość produktu | 13 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -5 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 95% |
| Sieć | |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10 Mbit/s 100 Mbit/s 1000 |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Funkcja Wake-On-LAN | Tak |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3 IEEE 802.3ab |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych | 1000 Mbit/s |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | Gigabit Ethernet |
| Technologia okablowania | 10/100/1000BaseT(X) |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 Windows 7 |
| Dane opakowania | |
| Wysokość opakowania | 15 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 44 g |
| Szerokość opakowania | 120 mm |
| Porty i interfejsy | |
| Interfejs | Ethernet |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Interfejs hosta | USB Type-C |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Wersja USB | 2.0 |
| Szanse na przetrwanie | |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | CE |
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |