Producenci
Adapter USB HP Serial Port Flex IO 2nd v2 adapter Wewnętrzny Seryjny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny Zielony |
| Wewnętrzny | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 32,2 mm |
| Waga produktu | 16,5 g |
| Wysokość produktu | 18,3 mm |
| Szerokość produktu | 63,5 mm |
| Porty i interfejsy | |
| Interfejs wyjściowy | Seryjny |
| Płeć interfejsu hosta | Męski |
Fabryczna Gwarancja 12 miesięcy