Producenci
Adapter WD Micro SD/TF TO SD
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ karty wejściowe | MicroSD MicroSDHC MicroSDXC |
| Model | Adapter karty flash |
| Typy kart | SD |
| Szerokość produktu | 24 mm |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 2,1 mm |
| Głębokość produktu | 32 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Liczba dołączonych adapterów | 1 szt. |