Producenci
Adapter WI-FI Ferguson W04 (do odbiornika T30)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Konstrukcja anteny | Zewnętrzny |
| Przeznaczenie | Serwer |
| Kolor produktu | Czarny |
| Warunki pracy | |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 95% |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 95% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 70 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -10 - 60 °C |
| Sieć | |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11b IEEE 802.11g IEEE 802.11n |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WEP WPA WPA2 |
| Maksymalny zasięg działania | 300 m |
| Zakres częstotliwości | 2,412 - 2,4835 GHz |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows Vista Mac OS 10.6.2 Windows XP Windows 2000 |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów USB | 1 |
| Interfejs | Ethernet |
| Interfejs hosta | USB |
Gwarancja 24 miesiące