Producenci
Adapter do dwóch ekranów Neomounts ADM-875WH2 42-65" max 40 kg max VESA 800x400 biały
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Interfejs do montażu panelu | 400 x 300 mm 200 x 200 mm 200 x 400 200 x 300 100 x 200 400 x 400 mm 680 x 300 400 x 200 600 x 300 200 x 100 300 x 300 600 x 200 100 x 150 350 x 350 800 x 200 300 x 200 600 x 400 120 x 120 100 x 100 mm 300 x 100 800 x 400 440 x 400 500 x 400 |
| Minimalny uchwyt VESA | 100 x 100 mm |
| Maksymalny uchwyt VESA | 800 x 400 mm |
| Kolor produktu | Biały |
| Zakres regulacji wysokości | 0 - 10 mm |
| Maksymalny udźwig | 40 kg |
| Model | Poprzeczka montażowa |
| Minimalna wielkość ekranu | 106,7 cm (42") |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Zarządzanie okablowaniem | Nie |
| Liczba obsługiwanych wyświetlaczy | 2 |
| Maksymalna wielkość ekranu | 165,1 cm (65") |
| Zamykane | Tak |
| Materiały | Stal |
| Maksymalna pojemność wagowa (na wyświetlacz) | 40 kg |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 650 mm |
| Głębokość produktu | 59 mm |
| Waga produktu | 10,4 kg |
| Szerokość produktu | 2130 mm |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 12,2 kg |
| Wysokość opakowania | 1010 mm |
| Głębokość opakowania | 72 mm |
| Szerokość opakowania | 213 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Kłódka w zestawie | Nie |
| Pozostałe funkcje | |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Okres gwarancji | 5 lat(a) |
| Dane logistyczne | |
| Produkty na paletę (UE) | 50 szt. |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 1 szt. |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 7326909890 |
Gwarancja 24 miesiące