Producenci
Adapter do kierownicy Next Level Racing Elite 160 DD Front & Side NLR-E042
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czerwony Czarny |
| Materiały | Aluminium Stal węglowa |
| Typ produktu | Podstawka na kierownice wyścigową |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 6,49 kg |
| Szerokość produktu | 645 mm |
| Głębokość produktu | 254 mm |
| Wysokość produktu | 185 mm |
| Dane opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |