Producenci
Adapter łączności bezprzewodowej Vivitek VWD-01
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Biały |
| Łączność | Wi-Fi |
| Złączka 1 | USB A |
| Maksymalna rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Typ produktu | Adapter |
| Złączka 2 | HDMI |
| Maksymalny zasięg | 100 m |
| Moc | |
| Pobór mocy | 1,5 W |
| Waga i rozmiary | |
| Długość kabla | 0,6 m |
| Waga produktu | 24 g |
| Zawartość opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie narażaj kabla na działanie ekstremalnych temperatur, płynów lub ostrych przedmiotów, aby zapobiec uszkodzeniom. Produkty zawierające składniki elektroniczne nie powinny być wyrzucane do zwykłego śmietnika. Zwróć je do punktu zbiórki odpadów elektronicznych. Upewnij się, że kabel jest właściwie podłączony, aby uniknąć ryzyka przegrzania lub uszkodzenia sprzętu. |
Gwarancja 24 miesiące