Producenci
Adapter montażowa Do kamer DAHUA PFA101
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Model | Oprawa |
| Kolor produktu | Biały |
| Przeznaczenie | Uniwersalne |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 35 mm |
| Średnica | 15,9 cm |
| Waga produktu | 240 g |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -40 - 60 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 90% |
| Dane opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Ergonomia | |
| Gwint | 1/2" |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85299020 |