Producenci
Adler AD 2180B szczoteczka elektryczna Soniczna szczoteczka do zębów Czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Uchwyt do główki szczoteczki | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Częstotliwość szczoteczki (pulsacja) | 1700 ruchów na minutę |
| Regulowana prędkość | Tak |
| Ilość uchwytów | 1 |
| Kolor uchwytu | Czarny |
| Irygator | Tak |
| Typ szczoteczki do zębów | Soniczna szczoteczka do zębów |
| Kształt pędzla | Owalny |
| Lampka kontrolna | Tak |
| Moc | |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Czas pracy | 195 min |
| Ładowanie akumulatora | Tak |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 630 g |
| Wysokość produktu | 305 mm |
| Głębokość produktu | 120 mm |
| Szerokość produktu | 125 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Nici dentystyczne w zestawie | Tak |
| Torba podróżna | Tak |
| Liczba dołączonych rączek | 1 szt. |
| Główki szczoteczki w zestawie | 2 szt. |
| Ilość kabli USB | 1 |
| Stacja bazowa | Tak |
| Kabel USB w zestawie | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie zanurzaj całego urządzenia w wodzie. Utylizuj zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi odpadów elektronicznych. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. |
Gwarancja 24 miesiące