Producenci
Adler AD 2818 maszynka do włosów Czarny, Srebrny 24 Niklowo-metalowo-wodorkowa (NiMH)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Moc | |
|---|---|
| Moc | 7 W |
| Ładowanie akumulatora | Tak |
| Czas ładowania | 8 h |
| Technologia baterii | Niklowo-metalowo-wodorkowa (NiMH) |
| Zasilanie sieciowe | Tak |
| Napięcie wejściowe AC | 230 V |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 625 g |
| Wydajność | |
| Materiał ostrza | Stal nierdzewna |
| Liczba dostępnych nasadek do różnych długości | 24 |
| Minimalna długość włosa | 3 mm |
| Maksymalna długość włosa | 1,5 cm |
| Kolor produktu | Biały Czarny |
| Wskazywanie | |
| Diody LED | Tak |
Gwarancja 24 miesiące