Producenci
Adler AD 4057 Blender immersyjny Szary, Przezroczysty, Biały 450 W
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Zamykanie | Tak |
| Zdejmowana pokrywa | Tak |
| Model | Blender zanurzeniowy |
| Kolor produktu | Półprzezroczysty, Biały Biały Szary |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Pokrywka z otworem | Tak |
| Ergonomiczny uchwyt | Tak |
| Ergonomiczna konstrukcja | Tak |
| Antypoślizgowe nóżki | Tak |
| Zdejmowalna misa | Nie |
| Liczba skrzydełek ostrza | 4 |
| Zawiera zlewki | Tak |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe AC | 230 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Moc | 450 W |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Wydajność | |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Ilość prędkości | 4 |
| Typ kontroli | Obrotowy |
| Dzbanek | Tak |
| Funkcja pulse | Tak |
| Pojemność dzbanka | 1,5 l |
| Dane opakowania | |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Zawartość opakowania | |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Nasadka zabezpieczająca | Tak |
| Ostrze ze stali szlachetnej | Tak |
| Materiał | |
| Materiał miski do mieszania | Plastik |
| Materiał ostrza | Stal nierdzewna |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące