Producenci
Adler AD 4201 g Mikser ręczny Szary, Biały 300 W
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Przycisk turbo | Tak |
| Regulacja prędkości | Tak |
| Ilość prędkości | 5 |
| Kolor produktu | Szary Biały |
| Moc | |
| Moc | 300 W |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 1 kg |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,1 kg |
| Zawartość opakowania | |
| Końcówki do ubijania piany | Tak |
| Końcówki do wyrabiania ciasta | Tak |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące