Producenci
Adler AD 8182 waga Prostokąt Czarny Elektroniczna waga osobista
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Moc | |
|---|---|
| Liczba obsługiwanych baterii | 4 |
| Typ obsługiwanych baterii | AA |
| Rodzaj zasilania | Bateria |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 320 mm |
| Wysokość produktu | 40 mm |
| Szerokość produktu | 330 mm |
| Waga produktu | 1,73 kg |
| Wydajność | |
| Model | Elektroniczna waga osobista |
| Gotowy do użycia | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kształt | Prostokątny |
| Maksymalny udźwig | 180 kg |
| Technologia | 4 -ech czujników |
| Wytrzymały projekt | Tak |
| Wskaźnik przeładowania | Tak |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Jednostka miary | kg, lb, ST |
| Dokładność | 100 g |
| Wyświetlacz | |
| Typ ekranu | LCD |
| Rozmiar wyświetlacza | 62 x 40 mm |
| Podświetlany ekran | Tak |
| Kolor podświetlenia | Czerwony |
| Łatwy do odczytu wyświetlacz | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Upewnić się, że waga jest umieszczona na płaskiej i twardej powierzchni. Nie umieszczać na niestabilnych powierzchniach. Przechowywać z dala od wody. |
Gwarancja 24 miesiące