Producenci
Aeotec AEOEZWA039 sensory temperatury i wilgotności powietrza Wewnętrzna Czujnik temperatury i wilgotności Wolnostojący
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Promień działania | 50 m |
| Zakres pomiaru temperatury | -10 - 65 °C |
| Dokładność | 3% 1 °C |
| Zakres pomiaru wilgotności | 0 - 80% |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Model | Wolnostojący |
| Przeznaczenie | Wewnętrzna |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Typ przetwornika obrazu | Czujnik temperatury i wilgotności |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 34 mm |
| Głębokość produktu | 17 mm |
| Waga produktu | 120 g |
| Szerokość produktu | 34 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -30 - 70 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 45 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 95% |
| Zawartość opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Bateria | |
| Żywotność baterii (max) | 2 lata |
| Zrównoważony rozwój | |
| Certyfikaty zgodności | WEEE CE |
Gwarancja 24 miesiące