Producenci
Aeotec Motion Sensor Zigbee 3.0 inteligentny dom - czujnik Bezprzewodowy
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Biały |
| Częstotliwość (MHz) | 2400 MHz |
| Maksymalny zasięg działania | 40 m |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Paramtery pomiaru | Motion |
| Technologie bezprzewodowe | ZigBee |
| Moc | |
| Liczba obsługiwanych baterii | 1 |
| Czas eksploatacji baterii | 1 lat(a) |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Typ obsługiwanych baterii | CR2 |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 95 g |
| Głębokość produktu | 50,2 mm |
| Szerokość produktu | 56,6 mm |
| Wysokość produktu | 55,7 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Dane opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska GHS07: Substancje drażniące |
| Ostrzeżenia | Produkty mogą zawierać baterie, które są szkodliwe dla środowiska i powinny być utylizowane w odpowiedni sposób. Przechowywać z dala od dzieci. Unikać kontaktu bezpośredniego z cieczami, gdyż mogą powodować uszkodzenia urządzenia. |
Gwarancja 24 miesiące